Eşim 7+3 haftalık hamile

Merhaba, Eşim 7+3 haftalık hamile ve kan sonucunda bazı değerler düşük (L) bir değeri de yüksek(H). Tahlili değerlendirirseniz seviniriz.Teşekkürler... RBC L 3,64 HGB L 11,5 HCT L 34,6 PLT L 131 MCH H 31,6

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin kan değerleri düşük, Anemi (kansızlık) için doktorunuza başvurmanızı öneririm..