Eşim bağımlı esrar ve met kullaniyo vücudunda aşırı derecede sivilceler oluyo ben esrardan olduğunu düşünüyorum fakat o kabul etmiyor
Yayın: Güncelleme: 0 yorum
Anonim Soru
Eşim bağımlı esrar ve met kullaniyo vücudunda aşırı derecede sivilceler oluyo ben esrardan olduğunu düşünüyorum fakat o kabul etmiyor. roaccotani kendisi kullanmak istiyo eşim adina yazıyorum ben tesekkurler
Tahlil.com Cevabı
Sivilceler uyuşturucu maddelerin kullanımından kaynaklanabilir.Bu durumda bir cildiye uzmanına başvurmanız ve kendisine de eşinizin madde kullandığı konusunda bilgi vermeniz ve onun önerileri dğrultusunda hareket etmeniz en doğru olanı.
Umarız eşiniz uyuşturucu madde kullanımına son verir.Tabii bunun için tedavi görmesi de gerekiyor.
Umarız eşiniz uyuşturucu madde kullanımına son verir.Tabii bunun için tedavi görmesi de gerekiyor.
Sizin de benzer bir sorunuz mu var?
Sorunuzu 3 adımda yazıp gönderin; değerlendirmeyi güvenli hesabınızdan okuyun.
Bu soruya benzer sorular
Tüm sorularTahlil Yorumları Anonim