Eşim boşalmadan kısa süre önce korunmaya başladı diğer seferlerde de aynısını yaptı ve ben hala adet olmadım hamile olabilir miyim ?

 Hocam ben en son 16 haziranda adet oldum bir ay boyunca ilişkiye girmedim 16 temmuz da eşimle ilişkiye girdim ama eşim boşalmadan kısa süre önce korunmaya başladı diğer seferlerde de aynısını yaptı ve ben hala adet olmadım hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi yaşadığınız için gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.