Eşim hepatit B kan testi yaptırdı kan sonuçları ne anlama geliyor ?

26 yaşındayım Eşim hepatit B kan testi yaptırdı kan sonuçları ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz? Antı HAV IGG Reactive (60,00) Antı HBC IGM (MİKRO) Nonreac(0,077) ANTI HBS (MİKROPART Nonreac (2,00) HBSAG (Kemilumınesan Nonreactive (0,618)

Tahlil.com Cevabı : Kayda değer bir sorun yok sonuçlarda, önceden hepatit A geçirmiş buna karşı da bağışıklık oluşmuş.