Esim iki gündür çok ateşli ama ayni zamanda usuyorda.

Esim iki gündür çok ateşli ama ayni zamanda usuyorda. Antibiyotik içmeye başladı. Hemogramda wbc: 14.8 gra#: 11.9 gra%:80.3 acaba neden ateşini dusuremiyorum. Enfeksiyon dediler ama kimisi yaz sitmasi olabilir kimi ortada virüs salgini var diyor. Esimin midesi bulaniyor iştah kesildi ve çok halsiz

Tahlil.com Cevabı : Doktor tarafından muayene edilip enfeksiyon nedeni araştırılmalıdır.. eğer ilaç doktor tarafından başlandı ise 48-72 saat beklemek doğru olacaktır..