Eşim pizza yemişti onun sonucunda da halsizlik,kusma,ateş ve ishal vardı onun içinde doktora gitti ve tahlil yapıldı

 Eşim pizza yemişti onun sonucunda da halsizlik,kusma,ateş ve ishal vardı onun içinde doktora gitti ve tahlil yapıldı tahlil sonucunda kanında mikrop çıkmış ve şimdi hala feci bi şekilde ishal napmamız gerekiyor yardımcı olursanız seviniriz şimdiden teşekkürler....

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bir besin zehirlenmesi geçiriyor eşiniz.Çoğunlukla bir ilaç olmadan geçebilir.İshal nedeniyle kaybettiği sıvıyı bol sıvı tüketerek karşılamalı.Eğer şikayetleri devam ederse tedavi ve ileri tetkik için bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızda yarar var.