Eşim sezeryan ile 31 yaşında 1 çocuk dünyaya getirdi, daha sonraki dönemlerde hamilelik gerçekleşmeme durumları söz konusu oldu

 Eşim sezeryan ile 31 yaşında 1 çocuk dünyaya getirdi, daha sonraki dönemlerde hamilelik gerçekleşmeme durumları söz konusu oldu şuan yaşı 42 ve tahlil sonuçları Beta HCG 1.38, Sedimantasyon 21 çıktı yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değil eşiniz , Beta HCG  düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307