Eşim vajinama boşaldı. İnternette yazan evde yapılan testlerin hepsini yaptım. Hepsi pozitif çıktı.Bu testlere güvenmeli miyim. Ve gebe isem ne zaman belirtiler

30 Nisanda eşim vajinama boşaldı. İnternette yazan evde yapılan testlerin hepsini yaptım. Hepsi pozitif çıktı.Bu testlere güvenmeli miyim. Ve gebe isem ne zaman belirtileri başlar?

Tahlil.com Cevabı : Evde yapmış olduğunuz test eczaneden satın aldığınız idrarda gebelik testleri ise bu testlerin pozitif çıması negatif çıkmasına göre daha güvenilirdir.Ancak bir kadın doğum doktoruna muayene olarak kanda gebelik testi de yaptırmanızda fayda var.
Belirtiler herkeste aynı zamanda ve aynı şiddette olmamakla beraber gebelik 4-6  haftalığa ulaştığı zaman başlamaktadır.