Eşim vajinamın soguk oldugunu soyluyor. vajına soguklugu bır hastalık mı yoksa kansızlıktan mı ılerı gelır?

Eşim vajinamın soguk oldugunu soyluyor. vajına soguklugu bır hastalık mı yoksa kansızlıktan mı ılerı gelır? kan degerım 9 idi ,saglıklı beslenerek 11 e cıkmasını sagladım kan degerım 14 gıbı olursa bu sorunum cozulur mu :(

Tahlil.com Cevabı : Nereden anlamış eşiniz vajinanızın soğuk olduğu, vajinanız vücut ısınızla hemen hemen aynı ısıdadır. Cinsel soğukluğu her kes bilir ama vajina soğukluğunu ilk kez sizden duyuyoruz.