Eşimde insülin direnci varmı

İyi Günler Hastanede eşimin tokken yaptırdığımız homa-ır indeksi 3,52 (0-25)çıktı . internetten araştırdığımızda bu testin aç iken yapılması gerektiği başka hastanede aç iken yaptırdığımız insülin hormon EAH 8,68 (0-17) çıktı sorum bu iki test aynımı ve eşimde insülin direnci varmı

Tahlil.com Cevabı : Her iki test de normal sınırlarda çıkmıştır..