Esimde kansızlık var ve bizim kanlarımız da uyuşmuyor erkek 0 rh + Bayan 0 rh - çocuk yapmayı düşünüyoruz ama korkmuyoruz nasıl önlem alabiliriz?

Esimde kansızlık var ve bizim kanlarımız da uyuşmuyor erkek 0 rh + Bayan 0 rh - çocuk yapmayı düşünüyoruz ama korkmuyoruz nasıl önlem alabiliriz Yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Kan uyuşmazlığınız olduğu anlaşılıyor.Bu durumda çocuk düşünüyorsanız bir kadın doğum uzmanına başvurun size gereken bilgiyi verecektir.