Eşimde yaklaşık 2 aydır mantar var tedavi olduğu dönemde beraber olduk. benim şikayetim ise 3 yıla yakın bir süredir idrarımı yaparken ciddi bir yanmayla başlaması ve zaman zaman da birşey düşürüyomuşum gibi tıkanma ve ardından bir rahatlama oluyordu.

Eşimde yaklaşık 2 aydır mantar var tedavi olduğu dönemde beraber olduk. benim şikayetim ise 3 yıla yakın bir süredir idrarımı yaparken ciddi bir yanmayla başlaması ve zaman zaman da birşey düşürüyomuşum gibi tıkanma ve ardından bir rahatlama oluyordu. 1 hafta önce idrarım açık yeşil ve çok koyu kıvamda geldi 2 sefer tekrarladı bu durum. ultrasonda bişey çıkmadı. tam idrar tahlilinde dansite 1.010 ,eritrosit 2 , lökosit 5 , bakteri + çıktı. makattan zorlamayla kamıştan çıkan sıvı tahlil e göndrildi sonucu henüz çıkmadı. doktorun muayne ederken sorduğu soru ise çocuğumuz olup olmadığıydı bunu neden sorduğuna bir anlam veremedim sizce neden sormuş olabilir birde eşimin rahatsızlığından dolayımıdır bendeki sıkıntı ya da farklı birşey olabilirmi teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Eşimde yaklaşık 2 aydır mantar var tedavi olduğu dönemde beraber olduk. benim şikayetim ise 3 yıla yakın bir süredir idrarımı yaparken ciddi bir yanmayla başlaması ve zaman zaman da birşey düşürüyomuşum gibi tıkanma ve ardından bir rahatlama oluyordu.