Eşimin 8 haftalık hamile toxo sonuçları:Toxo IGM pozitif( IgG avidite önerilir) İkinci sonuç ise; igm:0,44 (negatif) Ref: negatif0,65 igg avidite: 0.044 (dusuk avidite) Ref: dusuk avidite 0.300

Tahlil.com Cevabı : Soru:esim su an 8 haftalik hamile.5. Haftada yaptirdigi ilk toksoplazma test sonucuigm: ? (testin tekrari ve igg avidite onerilir)Referans:=1,1 pozitif, 0,9-1,1 ? Pozitifigg: 240 (pozitif).Referans: >=8 pozitif,

p*********** :

ben kediden parazit kapmış olabilirim şüphesiyle test yaptırdım. çalıştığım için dr a gidemedim tekrar.sonuçlar:Toxo IgG <3.0 (NON REACTIVE) IU/ml 0,0 - 7,9Toxo IgM <3.0 (NON REACTIVE) AU/ml 0,0 - 7,9 bu sorun yok demek mi acaba?

Cevap:

Normal sonuçlar, sorun yok

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.