Eşimin ELİSA testi sonuçları: HBsAg-negatif(0;27)…..Anti HBs-negatif(0,94)….Anti HCV-NEGATİF(0,38) Bu sonuçlar ne anlama gelir, eşimden şüphelebilir miyim?

Eşimin ELİSA testi sonuçları:HBsAg-negatif(0;27)…..Anti HBs-negatif(0,94)….Anti HCV-NEGATİF(0,38) Bu sonuçlar ne anlama gelir, eşimden şüphelebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin Hepatit yönünden yapılan test sonuçları negatif yani normal çıkmış.