Eşimin idrar tahlili raporunda seyrek bakteri çıktı.

Eşim 18 haftalık hamile.Yapılan idrar tahlilinde:LÖKOSİT:2-3 (0-3)ERİTROSİT:1-2 (0-3),EPİTEL HÜCRESİ:12-14 (0-5) ve BAKTERİ:SEYREK çıktı.Referans değerlere baktığımızda bakteri kısmına takıldık.Doktorumuz normal dedi gönderdi.İdrarda yanma problemi de yok.Yorumlarsanız seviniriz.

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin tahlilinde seyrek bakteri çıkmış.Çok anlamlı olduğunu düşünmüyorum.Zaten şikayeti de yokmuş.Gerekirse idrar kültürü istenebilir.Geçmiş olsun.