Eşimin kan grubu 0 rh (+) benim kan grubum B rh(+) kızımın kan grubu O rh (-) bu normal midir?

Eşimin kan grubu 0 rh (+) benim kan grubum B rh(+) kızımın kan grubu O rh (-) bu normal midir

Tahlil.com Cevabı : Evet Rh pozitif anne ve babadan olan çocuğun kanının  Rh negatif olma ihtimali vardır..

A**** :

iyigünler kan grubum 0 rh(+) oğlumun kan grubuda 0 rh(+) .eşimin kan grubu AB rh (-).oğlumun grubunu yeni yaptırdım ama eşiminki askerde iken yapılmış.sonuç normalmidir.tşk ederim

Cevap:

Doğru olma ihtimali vardır, ancak çalışılan metod ve laboratuar koşullarını bilmediğimizden yorum yapmamız mümkün değildir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.