Esimin othello sendromu denilen hastaliga yakalandigini dusunuyorum.Kesinlikle bunu kabul etmiyecegine eminim

Esimin othello sendromu denilen hastaliga yakalandigini dusunuyorum.Kesinlikle bunu kabul etmiyecegine eminim.Onerebileceginiz bir antidepresan ilaci var mi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bu tür bir tanı ve gerekirsetedavi için eşinizin bir psikiatri uzmanına başvurmasını öneriyoruz.Otello sendromu aşırı kıskançlıkla seyreden bir durumdur.Bu konu hakkında da bilgi sahibi olmak isterseniz konuya dair sitemizde yazdığımız yazıyı okumanızı öneriyoruz.Othello sendromu nedir?