Eşimin regl günü 6gün geçmisti .idrar testi yaptı 3 kez değisik

esimin reng günü 6gün geçmisti .idrar testi yaptı 3 kez değisik zamanlarda pozitif cıktı sonra kan tahlili yaptırdık BETA HCG Sonuç 3494,61 durum H yazıyor sizce değer kaç günlük hamile demek .değer ne anlama geliyor bu haliyle yorumlarsanız sevinirim tskürler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG sonucunuz pozitif. Kesin gebelik tanısı için ultrason ile gebeliğin görülmesi gerekli. Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasını aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/beta-hcg-degerlerine-gore-tahmini-gebelik-haftasi