Esimin semen arkadanız rapor sonuclarını yorumlar mısınız?

Esimin semen analız rapor sonuclarını yorumlarmısınız: normal deger bulunan deger cinsel perhiz gunu : 2_7gun 3 gun volum ml : 1.5 2.6 ml gorunum: homojen gri opak homojen gri opak vizkosite: 2 cm N likefaksiyon suresi: 60 dk 20 dk pH : 7.2 8 yuvarlak hucre milyon ml 5 _ lokosit : 1 _ bakteri : _ aglünitasyon : _ sperm sayısı milyon ml: 15 2.5 PHSS : 39 4 hareketlilik : toplam 40 80 ileri :% a+b : 32 60 şekil morfoloji normal %: 4 1 ayrıca uroloji doktorumuz proxeed plus diye bi ilaçonerdi acaba ilacla sekildeki problem duzelirmi birde bu sonuclara gore ney oneririsiniz liutfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonucunun normal olmadığını söyleyebiliriz.Üroloji uzmanı tarafından kontrol edilmelisiniz