Eşimin semen arkadanizi ile ilgili aşagıda tahlil sonucunu yazdım nor. morfolojisinin %0 olması ne demek

 İstanbulda oturuyoruz ilk tüp bebek denememde yumurtamda yağ ve su çıktı diyet yaptım çeşitli haplar kullandım 2. denememde yumurtam çıktı fakat bölünme olmadı . sorum eşimin semen analizi ile ilgili aşagıda tahlil sonucunu yazdım nor. morfolojisinin %0 olması ne demek

Tahlil.com Cevabı : Detaylı bilgi vermemişsiniz ancak anladığımız kadarıyla morfolojinin O olması normal değil.Normal şekilli sperm hiç  görülmüyor.