Eşimin sperm tahlıl sonuçları :

 Eşimin sperm tahlıl sonuçları :hacim:0.5 cc , gorunum ve vızkosıte normal. likefksıyon suresı:25 sperm konstrasyonu:22 prograsif motilite:27 nonprograsif motalıte:32 ımmotılıte:41 anglutulasyon :yok sperm morfolojısı normal:2 bas anamolisiı:84 boyun anamolisi:5 kuyruk anomalısı:11 vitalite:70

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda problem var, normal şekilli sperm oranı düşük.Üroloji bölümüne başvursun eşiniz.