Eşimin sperm tahlil sonucunu yorumlarsanız sevinirim.

merhabalar eşimin sperm tahlil sonucunu yorumlarsanız sevinirim. ph 8,0 konsantrasyon 76,000.000/ml prograsif hızlı hareket %14 prograsif yavaş hareket %26 yerinde hareket %10 hareket etmeyen %50 morfoloji %15 baş anomalisi %30 boyun anomalisi %25 kuyruk ano. %25 akrozom ano. %2 tşk ederim.

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı harekete sahip sperm yüzdesi biraz düşük.