Eşimin sperm tahlili sonucu aşağıdaki gibidir;

eşimin sperm tahlili sonucu aşağıdaki gibidir;görünüm,koku: normalviskozite: normallikefaksiyon süresi: 25dkph: 7,5volüm:3sperm sayısı: 35x10üzeri 5molite:%41hızlı hareketli:%3yavaş hareketli:%32yerinde hareketli:%6hareketsiz: %59-morfolojinormal:%1baş anomalisi:%40boyun anomalisi:%26

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin yüzdesi düşük, bu durumda sorun yaratabilir.