Eşimin sperm test sonuçları; Volüm(miktar) 4 CC/ML Konsantrasyon 12 mil/ML Molilite (hareket) % 55 a- b-35 c-20 d-45?

EŞİMİN SPERM TESTİ SONUCU AŞAĞIDADIR. YORUMLARSSANIZ SEVİNİRİM.Volüm(miktar) 4 CC/MLKonsantrasyon 12 mil/MLMolilite (hareket) % 55a-b-35c-20d-45Likefasyon zamanı 20 dkvizkozite ++aglunitasyon -ph 8,3görünüm krem opakmorfolojinormal 6baş 40boyun 22kuyruk 32

Tahlil.com Cevabı : Sonuç tam detaylı verilmemiş, acak viskositenin artması ve normal sperm sayısının az olması dikkat çekiyor