Eşimin spermi testi :hareketi duzgun hızlı % --, hareketi yavaş %59,hareketi yerinde%4

merhaba eşimin sperm testini değerlendirirmisinz: spermsayısı 33.000000 hareketi duzgun hızlı % -- hareketiyavaş %59 hareketi yerinde%4hareketi hareketsiz%37 motilite3.saatte hareketi düzgünhızlı %--- hareketi yavaş %38 hareketi yerinde % 6 hareketisiz %56 kuger stictmor:_başano:%70boyun%18kuyruk%12

Tahlil.com Cevabı : Hızlı, ileri hareket eden sperm hücresi görülmemiş. Sizi takip eden doktorunuz gerekli açıklamayı yapacaktır.