Esimin spermiogram sonuclari miktar:6ml,ph:7.5,likefikasyon suresi:15 dk,viskosite:normal,gorunum:gr

Tahlil.com Cevabı : Esimin spermiogram sonuclari miktar:6ml,ph:7.5,likefikasyon suresi:15 dk,viskosite:normal,gorunum:gri_opak1.saatte harketli sprm sayisi%40,1.saatte hareketlisperm%40,toplm sperm.88.8,spermyogunlugu14.8,normal morfoloji yuzdesi%4,yuvarlak hucre<1milyon,lokosit<1milyon .1 yildir cocuk istiyoruz degerler normalmidir yorumlarsaniz sevinirim