Esimin spermiyogram sonuclari soyledir

Merhaba. Esimin spermiyogram sonuclari soyledir; Total sayi-140.000.000 Total motilite-%40 Normal morfoloji-%3 dur. Normal yollarla hamile kalabilir miyim, sansim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bunun bir yüzdesini verme şansımız yok. Yanlız normal morfoloji yüzdeniz düşük. Bir üroloji ya da sizi takip eden kadın doğum uzmanınız gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.