Eşimin swim up sonıçlarını yorumlayabilir misiniz?

Eşimin swim up sonıçlarını yorumlayabilir misiniz? SEMEN ÖZELLİKLERİ, cinsel perhiz süresi 3, günrenk-koku:normal, kıvamı:normal, volüm(ml)2,2, likefikasyon süresi(dk):20, sperm konsantrasyonu(/ml):25 milyon, motilite %:50, progresyon tipi ve (%):(%15(+4),%15(+3),%10(+1), normal morfoloji:%100 anomalianormal morfoloji %:baş(30),boyun(11),kuyruk(17),mixt(42), aglutinasyon, yuvarlak hücre:10-12 adetHAZIRLANMA SONRASI: sperm konsantrasyonu(ml):8 milyon, volüm(ml):1, motilite(%):100, progresyon tipi:tümü(+4) ve (+3), normal morfoloj.(%):%100 anomali

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin spermlerinde şekil bozukluğu olduğu görülüyor.