Esimin tahlil sonuclari Cinsel perhiz:3 gun Miktari 3cc Cozunme suresi 60 Viskozite normal Ph 8 Kons

Tahlil.com Cevabı : Esimin tahlil sonuclari Cinsel perhiz:3 gun Miktari 3cc Cozunme suresi 60 Viskozite normal Ph 8 Konsantrasyon 20 milyon Progresif hizli hareketli 20 Progresif yavas hareketli 35 Yerinde hareket 10 Hareket etmeyen 35 bu teste gore cocuk olur mu olmaz mi acaba