Eşimin yumurtalıklarda kist gorulmedi ancak yumurtlama olmadıgı soylendi baska ne gibi testler yaptırmam gerekli?

Esim de ozel bır klınıkte sperm tahlili yaptırdı. hicbir problem olmadıgını soylediler. progesteron testi yapılmadan 2 hafta önce yumurtalıklarıma ultrasonla bakıldı ayrıca muayene de oldum. yumurtalıklarda kist vs.gorulmedi ancak yumurtlama olmadıgı soylendi. baska ne gibi testler yaptırmam gerekli.. ayrıca cevabınız icin de cok tesekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum ve endokrinoloji uzmanına başvurabilirsiniz