Eşimle 20 martta ilişkiye girmedik sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. geçen ay adetini normal gördü dün gece adeti geldi?

 Eşimle 20 martta ilişkiye girmedik sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. geçen ay adetini normal gördü dün gece adeti geldi bu sabahta tuvalete gittiğinde kahverengi akıntı oluşmuş bunun nedeni nedir

Tahlil.com Cevabı : Adet sürecinde lekelenme olağandır ancak bu dönemi takip etmeniz, gerekirse bir kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekebilir.