Eşimle benim kan uyuşmazlığı ve ya her hangi ırsı bır hastalımız yoktur.

Ben 38 yaşındayım. İlk hamıleliyimi 2014 martta anembriyonik gebelik teşhisiyle kurtaj yattırdım. Eşimle benim kan uyuşmazlığı ve ya her hangi ırsı bır hastalımız yoktur. Genelde sebep olarak bunu söylüyorlar. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum. Hangi testleri yaptırmalıyım? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kadın hastalıkları uzmanına başvurmanız, direk ve indirek coombs testlerinizin yapılması gereklidir..