Eşimle cinsel ilişki sonrası prezarvatif içimde kaldı.Hamile olabilir miyim?

Eşimle cinsel ilişki sonrası prezervatif içimde 3 gün kaldı.Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Prezervatif içinizde kaldığına göre doğum kontrolu olarak işlevini yitirmiştir.Prezervatifin içinizde kalması enfeksiyon riskini de beraberinde getirir.Adetiniz en az 1 hafta gecikirse gebelik testi yaptırmalısınız.