Esofman iç çamaşırı ve benzeri kıyafetlerde üzerimizdeyken temas halinde boşalma

Mrb ..Bundan daha once deyımlerım olmustu.son olarak emın olmak ıstedgım bır soru esofman+iç camsırı ve benzerı kıyafetlerde uzerımızdeyken temas halınde bosalma sonucunda karsı cınsın hamıle olma rıskı var mıdır ??? şimdiden tesekurler hocam.

Tahlil.com Cevabı : Bu tür bir ilişkide hamile kalma riski yoktur.

m******* :

ilişkiye girmeden önce bosaldim sonra içine girdim hamile olma riski var mi lütfen yardımcı olun

Cevap:

Çok az da olsa böyle bir ihtimal var, üretrada ve pen*s ucunda kalmış spermler hamileliğie yol açabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.