est : ANTI HIV / Sonuç: N-0.06 / Birim : S/Co / Rererans aralığı NEGATİF<0.25 POZİTİF> 0.25. Sorun var mı?

Merhaba Özel bir laboratuarda anti-hiv eliza testi oldum ancak sadece anti hive bakmışlar test sonucunu aynen aktarıyorum..Test : ANTI HIV / Sonuç: N-0.06 / Birim : S/Co / Rererans aralığı NEGATİF<0.25 POZİTİF> 0.25 Burda okuduğum hiçbir birimle uyuşmuyor..5 yıl önce şüpheli ilişkim vardı.

Tahlil.com Cevabı : Yazılan sonuç negatif olarak değerlendirilir..