Evlilik öncesi kan testi yaptırdım.3 testim yüksek çıkmış.Sorun var mıdır?

Evlilik öncesi kan testinde 3 değerim normal aralık ustunde cıkmıs .Diğerleri normal.Yorumunuzu öğrenebilir miyim? Sorun yaratan bır durum varmı nasil bir yol izlemeliyim .cok acil bilgilerinizi rica ederim.wbc :12.1,neu:7.8,eos:0.9

Tahlil.com Cevabı : Her 3 tahlilin de yüksekliği ciddi değil.Kaldı ki bu testler evlilik öncesi yapılan zorunlu testler arasında bulunmuyor..WBC testi ve nötrofil testi bakteriyel enfeksiyonlarda yükselebilir.Ancak sizink, son derece düşük bir yükseklik.Eosinofil ise allerjik bünyeli kişilerde yüksek çıkabilir.Evlilik öncesi testler ile ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.Evlilik Testleri