Evlilik raporu için test yaptırdım kan sonuçları şöyle hepatit pozitif çıktı :

 Evlilik raporu için test yaptırdım kan sonuçları şöyle hepatit pozitif çıktı :hbsag: 49.99 evlenmeden önce nişanlımın aşımı yaptırması gerekiyor benim tedavi olmam mı değer olarak çok yüksek degil dendi.evlilik raporuna nasıl bir etkisi olur teşekkürler..( pozitif >1,negatif 0-0,9 şüpheli;0,9-1 )

Tahlil.com Cevabı : HBS AG pozitifliği evliliğiniz için engel olmaz ama nişanlınızın aşı olması gerekiyor korunma amçlı.