Eylül 2013de sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,bakireyim, Hamile olma ihtimalım?

Eylül 2013de sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,bakireyim. Üzerime boşalmadı.O günden bu güne hiç gecikme olmadan 5-6 defa adet gördüm,ayrıca adet dışı kanamalarım da oldu hep olurdu zaten. Şu an karnımda belirgin bir şişlik var,koku hassasiyeti,bulantı ve bugun akıntı da oldu. Hamile olma ihtimalım?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikten söz edemeyiz ancak sıkıntılarınız enfeksiyon olabileceğini gösteriyor..