Faranjit tedavim için augmentin 1000 mg antibiyotik ve idrar yolu intihabı için wincef 400 mg antibiyotik kullanıyorum?

Faranjit tedavim için augmentin 1000 mg antibiyotik ve idrar yolu intihabı için wincef 400 mg antibiyotik kullanıyorum.ޞžuan adetimin bitmesine 3 gün kaldı ve ilaçlarımda bugün bitti..Yumurtlama günümü düşünerek bu ay gebe kalırsam bu antibiyotiklerin zararı olur mu ? İlaçları yeni kullandığım için bu ay gebelik düşünmemelimiyim

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama gününüzde muhtemelen ilaçlarınız bitmiş olacaktır, o zaman sorun yoktur..