Feeritin değerim 10.3 (hastanenin aralığı 11-306.8 ) son 3 aydır 3 kez kriz şeklinde sabaha karşı nefessiz kaldım ?

Feeritin değerim 10.3 (hastanenin aralığı 11-306.8 ) son 3 aydır 3 kez kriz şeklinde sabaha karşı nefessiz kaldım çok zor nefes alıyordum 3. cüsünde bu bir saat sürdü. astım zannettik testlerde çıkmadı. kalbim sürekli çok hızlı çarpıyordu son aylarda bu nedenle kalp ekosuna da baktırdık

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğiniz olabilir, ilave tahlillere de gerek olacak bu yönde.Dahiliye uzmanına başvurabilirsiniz.