Fsh:8.03 Lh:5,96 Dhea So4:362 Serbst Testron :1.7 sonuçlarım sizce nasıl?

Ben size sürekli soruyorum ama hala yorum denetlenmedi ibaresi var .Lütfen Cevaplanırsa sevinirimMerhabalar ben 25 yaşında bir kızım sivilce problemim var sürekli ve izlerimde doktorum bana ayrıntılı hormon testi yaptırdı .Sonuçlar şöyle: fsh:8.03 Lh:5,96 Dhea So4:362 Serbst Testron :1.7 Ayrıca ultrason yaptırm sonucum iyi fakat dhea yani böbreküstü bezlerim fazla .cilt doktorum herhnagi bir bu hormonla ilgili bir ilaç vermedi antibytk ve krem verdi.Yani kökten çözüm değil hormonlrmda çok fazla sorun olmdğı için vermemiş sadece dhea da var.1 ay sonra kullan gel dedi.Sizece de doğrumu bu , bunula ilgili herhangi bir ilaç verilemezmiydi. Şimdiden teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Sürekli soruyorsunuz, ama sitemizdeki uyarılara dikkat etmeden sorunuzu soruyorsunuz. Yukarıdaki yazıda bu konuda uyarılar var, biraz vakit ayırıp okuyunuz. Bu şekilde sorunuza cevap alamazsınız http://tahlil.com/yorumunuz-denetim-icin-bekliyor-uyarisi-ne-anlama-geliyor