Gaita mik. incelemede sarı-sulu her sahada 18-20 lökosit, 7-8 eritrosit görüldü. parazit görülmedi

gaita mik. incelemede sarı-sulu her sahada 18-20 lökosit, 7-8 eritrosit görüldü. parazit görülmedi ne demek yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler. kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızı öneririz. Geçmiş olsun.