Gaita test sonuçlarımı yorumlar mısınız?

İyi akşamlar adminim. ben 30 yaşındayım gaita testi yapıtrdım ve gaitada gizli kan çıktı ve nadir lökosit görüldü vbc değerim ise7.2 birim ise 10e3/ul referans ağırlığı ise 5.2-12.4 protozoon. protozoon kisti ve helmint yumurtası görülmedi bu inceleme sizce ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gaitada gizli kan tahlilinizi tekrar ettirmenizi öneririz. Bazen bu testte yanlış pozitiflikler olabilmektedir. En az 3 kez yapılan gaitada gizli kan testinde pozitiflik anlamlı kabul edilmektedir.