gebe isem Kızlığıma bir şey olmadan bu durumdan kurtulabilme ihtimalim var mıdır ?

Bakireyim hocam, Gebelikten şüpheleniyorum . Eğer gebe isem Kızlığıma bir şey olmadan bu durumdan kurtulabilme ihtimalim var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Hymen yapısı bozulmadan yaşanan cinsel birlikteliklerde hamileliğin oluşma ihtimali oldukça zordur ancak böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız bir kadın doğum uzmanına giderek gerekli muayene ve bilgiyi almalısınız.