Gebe kalmayı düşünüyorum bu değerler riskli mi endokrine gittim sadece ilacımın gramını düşürdü levetiron kullanıyorum.

  Gebe kalmayı düşünüyorum bu değerler riskli mi endokrine gittim sadece ilacımın gramını düşürdü levetiron 25 mg kullanma mı istedi gebelik için bir risk şu an yok dedi ne yapmalıyım ben bu sonuçlarda hipotroidi mi yoksa hipertroidi mi anlamadım aslında hormonlarımın az çalıştığını haşimato olduğunu söylediler.Testlerim: serbest T4 1.65 REFERANS H(0,86-1,49) TSH 0.001 REFERANS L(0,64-6,27)

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümünde muayene olmalısınız.Sonuç olarak tiroid bezindeki bozukluklar gebelik yönünden problem olabilir.