Gebelik ihtimalleri konusunda yazlan yazılarda sürekli sürtnme yolu ile ilişki deniyor. bu sürtnme yoluyla ilşki ne anlama geliyor

 Gebelik ihtimalleri konusunda yazlan yazılarda sürekli sürtnme yolu ile ilişki deniyor. bu sürtnme yoluyla ilşki dedikleri her iki kişi de çıplak veya yalnız iç çamaşırlrıyla olan ilişki mi? yoksa kot pantolonlar üzerinden olan ilişki mi? bunu anlayabilmiş değilim. Yardmınız için şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İnanın biz de ne olduğunu çözemedik, ama şunu biliyoruz gençler arasında en sık uygulanılan cinsel ilişki türü bu, ama tek bir amacı var o da kızlık zarına zarar vermemek ve hamile kalınmaması.