Gebelik şüphem üzerine sağlık ocağında kantesti yaptırdm sonuç beta-hcg(total hcg) 57.570?

Gebelik şüphem üzerine sağlık ocağında kantesti yaptırdm sonuç beta-hcg(total hcg) 57.570 yani 3 haftalık gebelik söz konusu denildi.Yaklaşık 2-3gün sonrası kasık ağrısı ve kanama için hastaneye gittiğimde idrar testi yapıldı sonucu eritrosit-M 22.00, bu düşükmüdür, üzerine görmüş olabilirmiyim.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.Bunu direkt olarak düşük veya üstüne görme ile ilişkilendiremeyiz.