Gebelik şüphem vardı. 3 gün yerleşme kanaması diye tahmin ettiğin şey geldi. evvelsi gün bitti dün gece ise pembemsi lekeli akıntım oldu. Sabah idrarımda yuvarlak pembeli pamuksu bişi çıktı.Sonuç negatif çıktı.

Merhaba, önceki adetimin üzerinden 1 aydan fazla geçti doktor kist demişti. Bulantı ve duygusal çalkantılarım oldu. Gebelik şüphem vardı. 3 gün yerleşme kanaması diye tahmin ettiğin şey geldi. evvelsi gün bitti dün gece ise pembemsi lekeli akıntım oldu. Sabah idrarımda yuvarlak pembeli pamuksu bişi çıktı.Sonuç negatif çıktı.Sizce düşük mü kist mi teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Test sonucuna göre gebelik olmadığı anlaşılıyor. Ancak akıntı ve şikayetleriniz için bir kadın doğum uzmanına başvurup muayene olabilirsiniz.