Gebelik suphem vardi iliskiden 10 gun sonra beta hcg testi yaptirdim negatif cikti.31 temmuzda 2 adet tarlusal icerek adetimi gordum

  Gebelik suphem vardi iliskiden 10 gun sonra beta hcg testi yaptirdim negatif cikti.31 temmuzda 2 adet tarlusal icerek adetimi gordum. Bu ay adetim olmayinca yine tarlusal aldim ve kan testi yaptirdim sonuc >2,39 cikti negatif oldugu soylendi. Bu ara donemde herhangi bir iliskim olmadi.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza danışmadan adet söktürücü ilaçlar almayın.Gebelik testiniz de negatif.

a*********** :

Cok tesekkurler, ilaci doktor yonlendirmesiyle aldim zaten recetesiz satilmiyormus bu tur ilaclar. Cabuk cevabiniz icin cok tesekkurler, degerim 2,39 cikinca pozitif olabilir mi diye kafama takilmisti. Tekrar tesekkurler

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.