Gebelik testi de yaptım 3 tane negatif cıktı acaba hamile miyimdir eğer deilsem bu siyah akıntı neden oluyor?

hocam temmuz ayının 10.da adet olmam gerekiyrdu olmadım siyah akıntılarım oldu iki gün gebelik testi de yaptım 3 tane negatif cıktı acaba hamile miyimdir eğer deilsem bu siyah akıntı neden oluyor ve norlevo ertesi gün hapınıda kullandım ve eşim içime boşalmadı bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarının negatif olması hamile olmadığını gösteriyor. Akıntı ve diğer şikayetlerin için bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısın.